O firmě

Firma STAVBY - REKONSTRUKCE PEJŠA  s.r.o., jejíž zakladateli byli otec a syn Jaroslav a Tomáš Pejšovi, byla založena v roce 1998 jako fyzická osoba s několika pracovníky. V roce 2001 se transformovala spolu s nárůstem pracovníků a zejména zakázek do dnešní podoby. V roce 2015 firmu převzal Matěj Pejša, který je již třetím z generace Pejšů.

V současné době zaměstnáváme 15 vlastních pracovníků různých stavebních profesí (dělníci, zedníci, obkladači, malíři) s tím, že podle potřeby a důležitosti dodržení termínu se posiluje o další obvyklé stavební pracovníky. 

Pro realizaci komplexních dodávek, při kterých se naše firma důsledně opírá o práci stálých projektantů, trvale spolupracujeme s osvědčenými firmami profesí přidružené stavební výroby a tím pod svým vedením zajišťujeme úplnost prací a kompletnost realizovaných zakázek. Při výstavbě klademe důraz zejména na kvalitu prací prováděného díla a zvláště pak na dodržení sjednaných lhůt výstavby

Máme kvalifikaci i na provádění technického dozoru a inženýrskou činnost. Podle potřeby a zájmu zajišťujeme projektovou dokumentaci. Na jednotlivé zakázky vypracováváme cenové nabídky, které vycházejí z podkladu a ceníku ÚRS Praha, RTS Brno a z našich dlouhodobých zkušeností. Platební podmínky realizovaných zakázek řešíme v uzavřených Smlouvách o dílo formou konkrétní dohody v podobě platebního kalendáře.

Spolupracujeme s firmou Wienerberger a jsme členem skupiny Wienerberger e4 dům. To znamená, že naše firma pro regiony Kladenska a Prahy zaručuje kvalitní a rychlou práci za použití moderních technologií.