Rodinný dům na klíč

Dům tzv. na klíč znamená, že veškeré starosti spojené se stavbou kompletního domu ponecháte na nás. My Vám po dokončení pouze předáme klíče od domu, který je připravený k nastěhování.

Dům a jeho okolí je po předání uklizený po stavebních pracích, nikde nejsou žádné zbytky stavebního materiálu a suti. V domě jsou podlahové krytiny, osazeny dveře, stěny jsou vymalované,koupelny jsou obloženy obklady dle představ a požadavků investora. Je osazeno technické zařízení stavby jako kotel  se zásobníkem TUV (teplené čerpadlo, rekuperace vzduchu atd. ) . Součásti domu na klíč je také osazení zařizovacích předmětů jako je vana sprchový kout, umyvadla a WC. Venku jsou provedené zpevněné plochy oplocení pozemku.

Investorovi odpadnou každodenní starosti spojené s realizací a spolupracuje s námi na kontrolních dnech, které se konají každý týden, a kde se domlouvají konkrétní problémy spojené se stavbou. Na naše upozornění z kontrolních dnů také investor vybírá různé materiály (obklady, dlažby, podlahové krytiny atd.), které se zabudují do stavby a jejichž výběr řeší každý investor dle vlastního výběru.

 

Stavba rodinného domu na klíč - Velké Přítočno 2007