Wienerberger e4 dům

S touto značkou nabízí naše firma spolu se společností Wienerberger cihlářský průmysl, a. s. a dalšími partnery možnost výstavby Vašeho rodinného domu. Tato nabídka výstavby rodinného domu z tradičního přírodního materiálu, kterým cihla určitě je, má spolu se zajištěním vlastní stavby i řadu jiných výhod.

Bydlení ve vlastním domě je možné pořídit za velmi rozumných podmínek, s nadstandardní finanční zárukou v podobě garanční listiny a kontrolou kvality provedení stavby. Do nynějšího dne se do programu Wienerberger e4 dům zapojilo na 900 zájemců a většina z nich už bydlí ve svém.

 Projekt E4 dům poskytuje všem investorům, kteří uzavřou smlouvu o dílo s naší firmou, garanci dokončení díla v případě likvidace či konkursu na firmu provádějící stavební práce. Dokončená stavba navíc prochází kontrolou nezávislé společnosti CSI či TZÚS. V případě kladného posouzení a při splnění všech dalších požadovaných kritérií vystaví tento orgán certifikát, který je pro investora potvrzením kvality stavby.

Do tohoto programu jsou vybírány firmy s nejlepšími referencemi. Kompetentní stavební firmy pokrývající svou působností celé území ČR. 

Jsme připraveni osobně s Vámi projednat Vaše individuální požadavky a přání, abyste bydleli v domě dle svých představ.

Více informací na www.e4dum.cz